GOMA 195 65 15

Shitet nga: goma 26 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 5 goma te veres 195/65/ 15.gumat jan te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim