GOMA ME BANDASHA PER MERCEDES A170 NR I G 185/5..

Shitet nga: alban 09 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMA ME BANDASH PER MERCEDES A170.

QMIMI 30 ERO PER COP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim