Goma

Shitet nga: Fadili 29 Nën 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Katër goma Debica 185/65R14 M+S
Numir kontaktus : 049 266 001
:044 266 001
Viber : +386 49 266 001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim