Goma

Shitet nga: Xxx 17 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma 15 she te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim