Goma

Shitet nga: Daut 05 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon ne gjendje shum te mir jan komplet me bandash 50 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim