Goma

Shitet nga: Pajtim 20 Pri 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan pothuajse te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim