Goma 14-e Mischelin te reja te pa perdorne

Shitet nga: Sammi 15 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te reja 2cop 65 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim