Goma 15 1995 65

Shitet nga: Besi 01 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dy goma 25euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim