Goma 15she

Shitet nga: Bujar 27 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma 15she m+s e perdorur por e mir 1cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim