Goma 16" C 195/60/R16

Shitet nga: Ardi 16 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma me dimensione 195-60-R16 C.Ne gjendje shum te mire nuk jone te damtume as nuk dridhin as nuk bojn zhurem ne gjendje perfekte.qmimi osht fiks 30 euro komplet 4copa.te interesuarit le tem lajmrohen per mes tel. 044 840 842
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim