Goma 205/55/16 dimri

Shitet nga: Veton 26 Gsh 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 205/55/16 dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim