Goma 225/40/18

Shitet nga: bislimi 25 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e veres 225/40/18 jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim