Goma R15 195 65

Shitet nga: Rinor 24 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te ardhur nga zvicra dunlop shum mira jan pak te perdorur 049-669-180 qmimi 110 ero te dimrit jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim