Goma dhe Fellne per Golf 4

Shitet nga: golf 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jone me goma 17 gomat jon te reja e fellen jan pak te gervishne
Ndrrim me fellne per pacifik 16 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim