Goma dimri continental

Shitet nga: Fita 13 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit 4 cop m+s 255 55 r18 continental shum pak te perdorura 200 euro tel 049617924
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim