Goma dimrit 235/55/18

Shitet nga: Besnik 18 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 235/55/18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim