Goma me bandasha dhe rotkapne per golf 4 bora te..

Shitet nga: privat 25 Pri 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandasha dhe rotkapne
195-65-15 gomat jon te reja te dimrit
Per golf 4 buba bora audi a3
Gomat bojn per gjdo vetu qi e perdor qit numer
195-65-15Per
Golf -4-5-6-7
Audi
Bmw
fiat
Renault
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim