Goma me fellne - Golf 4

Shitet nga: Besnik 19 Gsh 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma me fellne 17 per Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim