Goma per Golf 4

Shitet nga: Besim Krasniqi 08 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma per Golf 4, 195x65x15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim