Goma per kamion te ardhura nga Zvicra

Shitet nga: sammi 16 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat per kamion te ardhura nga Zvicra jan ne gjendje te mir ,Jan te llojev te ndryshme.

315/80R22.5
315/70R22.5
315/55R22.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim