Goma per kamion

Shitet nga: ridvan 23 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per kamiona te madhsive te ndryshe jon te gjitha te importuara nga gjermania
315/80 R22.5
315/70 R22.5
385/50 R22.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim