Goma t veres 225/55 R 16 m ContiEcoContact CP

Shitet nga: BB 10 Maj 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shes 4 Goma T'VERËS
të përdorura vetem një sezon.
Në gjendje shum t'mirë.
Numri: 225/55 R 16 95V
Emri i prodhuesit : ContiEcoContact CP
Qmimi : 50€për Copë!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim