Goma te dimrit 195-65-15

Shitet nga: ramadan 10 Dhj 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S 195-65-15 te perdorne 60 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim