Goma te dimrit

Shitet nga: Behari 26 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat me bandasha 185 65 R 14 te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim