Goma te reja te veres 14 mishelin te pa perdorne

Shitet nga: sami 18 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy goma te reja te veres mishelin te pa perdorne
205/60/14 2cop 55 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim