Goma

Shitet nga: Nebi 03 Maj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma 215 /55/60 te firmes mishelin jan per ver me kan ardh pej jashti vetem 2 copa i kam jan shum te mira kon viber +37744247807
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim