Goma

Shitet nga: Besi 01 Shk 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma pre golf 4 195-65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim