Gomat

Shitet nga: ...... 18 Dhj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat nr. 225/45/R17 jon 2 copa te dimrit viber +37744814907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim