Gomen rezerv ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Gent 28 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen rezerv e cila esht e papordorur , per fiat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim