Gshes guma per bager

Shitet nga: Privat 11 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma per bager me bandasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim