Guma Te reja mishelin

Shitet nga: Sammi 12 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Guma te reja mishelin 2 cop 65 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim