Guma

Shitet nga: Bujar 08 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 15 me bandash dhe rrotkapne per golf 4 ne gjendje shum te mir as 10 % sjan të perdone thuje se të reja ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim