Guma

Shitet nga: ... 19 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat jon 2 copa tdimrit nr.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim