JON SHIT FLM MERRJEP Goma dhe fellne 195-65-15

Shitet nga: vepra 22 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe fellne 15 per VW Gomat per ver jan shum te rujtne pak te perdorne vetem 2 -3 muj ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim