Makina per ballansimin e gomave

Shitet nga: Naim 29 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes makinat per ballansim dhe demontim te gomave ,jan te ardhura nga jasht ,gjendja e makinave eshte e shkelqyshme .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim