Pjes per vetura

Shitet nga: Jakup 18 Pri 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten pjest per vetura dhe sharra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim