Shes 2goma 195/65/R15

Shitet nga: leutrim 11 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat m+s 195 65 r15
jan te mira dhe te bbuta te interesuarit let kontaktojn ne nr 045338830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim