Shes 4 goma, dy copa 245/45 R17 dhe dy 255/40 R17

Shitet nga: Valon 01 Sht 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te ardhuna nga Amerika, viti i prodhimit 2014. Dy goma jon Evergreen 245/45 R17 dhe dy tjera Cooper 255/40 R17. Per me shume detaje ju lutem na kontaktoni ne numrin me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim