Shes Fellnet

Shitet nga: Muhamet 16 Mar 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma. bejn per golf 5 , golf 6 , passat ,audi a3/a4/a6. gomat jan te veres shum te mira kontinetal jan 205/60/16. Jan te posardhura nga zvicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim