Shes alumin fellne 19 coll

Shitet nga: Dani 22 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes alumin fellne 19 coll jan per audi,passat,golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim