Shes fellne 16 coll per golf 5-6 audi a3 a4 passa

Shitet nga: Privat 03 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 coll per golf 5-6 audi passat ee tjera vetura 205/55/16 me goma te dimrit te njojta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim