Shes fellne

Shitet nga: Nehat 10 Mar 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet urxhentisht per pasat golf 4-golf5 gumat jon si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim