Shes fellnet me goma

Shitet nga: Bshkim 25 Shk 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me gom jan te fordit por i bin edhe audi 80 per me shum kontakto ne nr ose viber +37744575697
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim