Shes goma 205 55 16

Shitet nga: Goma 04 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te perdorura brgistone 205 55 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim