Shiten Gomat 185 /65/14

Shitet nga: Fatoni 17 Nën 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat 185/65/14 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim