Shiten

Shitet nga: Bujar 09 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat 15 me bandash dhe rrotkapne per golf 4 ne gjendje prefekte thuje se të reja as 10% te bajtne ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim