Shiten 4 bandasha 17

Shitet nga: Tifa 06 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater bandasha 17",te firmes Denzet me goma (225-45-17).qmimi sipas marveshjes....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim