Shiten ose ndrrohen Fellgne me goma

Shitet nga: Haxhi 08 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
URGJENT Shiten ose nderrohen Fellgne me Goma M+S R15 shum te rujtne te golfit 3 ndrrim boj me Fellgne te Golfit 4 mund te kontaktoni ne Viber Fellgnet nuk jon te dredhume. Pres blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim