Shtrafa 20 copa

Shitet nga: valoni 28 Mar 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes shtrafat jon kan ne mercedes A class nga gjermanija i kom pru jon si tri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim