U SHITEN FLM MERRJEP Fellnet 16"

Shitet nga: Ardi 07 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16" 5x112 me gjithe guma.Per VW Opel Audi bojn me 5 shtrafa

Ndrrim i mundshem vetem me fellne nr 17"

Info: 044 840 842
viber+37744 840 842
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim